Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bezprzewodowe zestawy alarmowe

( ilość produktów: 48 )

Oferowane przez nas gotowe zestawy alarmów bezprzewodowych znajdą zastosowanie w zabezpieczeniu różnego rodzaju obiektów - od małych domków letniskowych, mieszkań po biura, apartamenty, a nawet duże domy i sklepy. Przygotowane przez nas zestawy alarmowe można w każdej chwili rozbudować o dodatkowe komponenty - piloty, breloki, syreny bezprzewodowe oraz czujniki. 

Każdy z tych zestawów alarmowych został wyposażony w moduł GSM, dlatego po zainstalowaniu w centrali karty SIM, alarm może informować, poprzez wykonanie połączeń telefonicznych lub wiadomości SMS, o każdym zdarzeniu alarmowym. Niektóre modele posiadają również moduł WiFi, który pozwala na połączenie centrali alarmowej z domową siecią WiFi i sterowanie nimi poprzez aplikację mobilną z każdego miejsca na ziemi. 

Nasze systemy alarmowe są alarmami bezprzewodowymi, oznacza to, że czujniki komunikują się z centralą bezprzewodowo, bez użycia kabli (dotyczy to również syreny bezprzewodowej), dlatego zestawy te idealnie nadają się do gotowych pomieszczeń, w których nie ma możliwości schowania okablowania oraz przeprowadzenia dodatkowego remontu.

pixel