Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Fotopułapki

( ilość produktów: 19 )

Tradycyjnego monitoringu nie można zainstalować w miejscach, gdzie nie dochodzi zasilanie sieciowe oraz panują zmienne, niekiedy ciężkie warunki atmosferyczne, dlatego nasuwa się pytanie jak zabezpieczyć sady, ogrody, pasieki, tereny leśne, czy też podwórka? Idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie fotopułapki, tzw. kamery leśnej, która dzięki swoim właściwościom, budowie oraz zasilaniu (baterie lub akumulatorki) sprawdzi się w praktycznie każdej sytuacji. 

Kamera leśna została wyposażona w detektor ruchu, który po jego aktywacji uruchamia urządzenie i wykonuje konkretne polecenia. W zależności od modelu fotopułapka może wykonać zdjęcia, serie zdjęć, filmy oraz filmy poklatkowe. Fotopułapki GSM mają wbudowany moduł, który umożliwia im wysłanie zdjęcia w wiadomości MMS lub na adres e-mail.

Fotopułapka zabezpieczona jest obudową o wysokiej klasie szczelności, która umożliwia montaż jej na zewnątrz, gdzie panują różne, zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie straszny jej kurz, piach ani deszcz. Dodatkowo ukrycie kamery przed oczami przechodniów jest proste, ponieważ jest niewielkich rozmiarów, a jej obudowa została pokryta maskującą barwą.

Do pełni działania fotopułapki GSM potrzebna jest karta SIM, karta pamięci (16GB lub 32GB o klasie prędkości 10) oraz baterie lub akumulatorki. 

pixel