Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Smartwatche

( ilość produktów: 5 )

Smartwatche to inteligentne urządzenia, które przez swój szeroki wachlarz możliwości i funkcjonalności, coraz częściej i chętniej kupowane są przez klientów, przez co zaczęły zastępować klasyczne zegarki. Możliwość zmienienia wyglądu tarczy, pozwala na dostosowanie smartwatcha do każdej okazji - sprawdzi się jako elegancki dodatek do wieczorowej kreacji lub sportowy zegarek, który ułatwi Ci przeprowadzenie treningu. 

Te inteligentne zegarki oprócz podawania aktualnej godziny pełnią wiele innych ról. Wyświetlają przychodzące połączenia telefoniczne, wiadomości SMS oraz powiadomienia z aplikacji zainstalowanych w telefonie, dzięki temu nie musisz sięgać po telefon, aby być na bieżąco. Dodatkowo można nimi kontrolować aparat oraz muzykę puszczaną z Twojego telefonu.

Zegarki zostały wyposażone również w funkcje pomiarowe, które pomogą Ci lepiej zadbać o własne zdrowie. Urządzenia te mogą spełniać rolę zegarka EKG, ponieważ mierzą Twoje tętno, ciśnienie, natlenienie krwi, monitorują pracę serca oraz jakość snu, a wszystkie zgromadzone dane dostępne są w aplikacji mobilnej. 

Smartwatch to gadżet obowiązkowy dla osób aktywnych, miłośników sportów i wycieczek, ponieważ został wyposażony w różne tryb sportowe, które umożliwią Ci dokonanie pomiarów przebytego dystansu, liczby zrobionych kroków oraz spalonych kalorii.

pixel